150

Про проведення обласного етапу ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів

13 – 15 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа – загальноосвітня школа I-III ступенів № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся  обласний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів.

 На участь у турнірі було заявлено 13 команд (65 учасників) із міст, районів та територіальних громад області:

  1. «Сокіл» Соколівської територіальної громади;
  2. «Меридіан» Бобринецького району;
  3. «Люди Х» Новгородківського району;
  4. «Пангея» м. Бобринець;
  5. «Моноліт» Добровеличківського району;
  6. «Аджамські мандрівники» Кіровоградського району;
  7. «Дослідники» м. Кропивницького;
  8. «Містраль» м. Знам’янки;
  9. Новоархангельського району;
  10. «Едельвейс» Світловодського району;
  11. «Нова Прага» Олександрійського району
  12. «ВЛЮКЕ» Петрівського району
  13. «Alex – city» м. Олександрія.

З ініціативи членів оргкомітету та членів журі були визначені окремі нагороди командам та учасникам:

  • «За кращу комп’ютерну презентацію» – команда «Alex – city».
  • «За взаємодопомогу та взаємовиручку в команді» – команди «Нова Прага», «Сокіл».
  • «За дружню підтримку в команді» – команди «ВЛЮКЕ», «Меридіан».
  • «За волю до перемоги» – команди «Едельвейс», «Люди Х».
  • «За толерантне ставлення до суперників» – команди «Дослідники», Новоархангельського району.
  • «За оптимізм» – команди «Аджамські мандрівники», «Моноліт», «Пангея».
  • За патріотизм» – команда «Містраль».
  • «Географічна досконалість» – Зозуля Давид («Alex – city»).
  • «Невпинний потік інформації (Геоговорун)» – Гейко Дар’я («Нова Прага».
  • «Активність та ерудиція» – Попова Юлія («ВЛЮКЕ»).
  • «Підтримка командного географічного духу» – Кондратюк Ірина («Едельвейс»).
  • «Найкращий доповідач» – Андрусенко Ян («Alex – city»).
  • «Найкращий опонент» – Макар Вікторія («ВЛЮКЕ»).
  • «Кращі географічні знання» – Середа Владислав («Моноліт»), Турецька Оксана («Сокіл»).
  • «Ораторські здібності» – Микитенко Вероніка («Дослідники»), Корінь Юрій («Містраль»).
  • «Географічний максимум» – Кириченко Артем («Аджамські мандрівники»).
  • «Містер толерантність» – Нікітенко Сергій (Новоархангельський район), Безносенко Євгеній («Меридіан»).

 

Актуальне

Інтернет ресурси

Scroll to Top