150

ОГОЛОШЕННЯ !

Зарахування до 10 класу філологічного профілю проведено без конкурсу у зв'язку з наявністю вільних місць.

 

Переглянути наказ та списки учнів, зарахованих до 10 класу

УКРАЇНА

 Комунальний заклад
„Навчально-виховне об’єднання „Багатопрофільний ліцей - фізико-математична
школа-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 - центр дитячої та юнацької творчості „Надія”
Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”
вул. Юрія Коваленка, 9а, м. Кропивницький, 25031, тел. 55-72-40, 55-75-30, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

НАКАЗ 

від  « 15 » червня 2018 р.                                  №   27/p

 

Про рух учнів  9 х класів

          На виконання рішення педагогічної ради (протокол №13 від 13 червня 2018 р.) та заяв батьків

 НАКАЗУЮ:

 Перевести до 10 класів учнів 9-х класів у складі:

  1. Гросул Дар"я Дмитрівна
  2. Кваша Олександра Олександрівна
  3. Хорошайлов Олександр Олександрович
  4. Коваленко Анастасія Віталіївна
  5. Смиченко Анастасія Вячеславівна
  6. Журба Олександр Леонідович
  7. Геча Богдан Олександрович
  8. Попович Єлизавета Андріївна
  9. Ворожко Захар Максимович
  10. Андон"єва Вікторія Леонідівна
  11. Москаленко Максим Геннадійович
  12. Музика Віталіна Віталіївна
  13. Норов Артем Олександрович
  14. Савіна Анна Володимирівна
  15. Романюк Владислав Миколайович
  16. Сімбаба Іван Ігорович
  17. Сухоруков Ігор Юрійович
  18. Єрмаков Дмитро Анатолійович
  19. Чумак Андрій Олександрович
  20. Хваль Юрій Віталійович
  21. Юрченко Микита Олександрович
  22. Чернишов Максим Олегович
  23. Ветрова Валерія Анатоліївна
  24. Довбня Олександр Сергійович
  25. Лупан Катерина Олександрівна
  26. Войтовицький Олексій Іванович
  27. Цимбалюк Максим Олегович
  28. Мінчев Артем Ігорович
  29. Смірнова Марія Русланівна
  30. Лелеко Владислав Романович
  31. Красовський Сергій Романович
  32. Кравченко Дмитро Володимирович
  33. Міхаліцький Дмитро Сергійович
  34. Вільховий Юрій Дмитрович
  35. Зайцева Анастасія Дмитрівна
  36. Березко Дар"я Вадимівна
  37. Миндрул Інна Анатоліївна
  38. Холодовська Ольга Геннадіївна
  39. Занога Ярослав Олександрович
  40. Гаврилова Ксенія Олександрівна
  41. Лозинська Аліна Олегівна
  42. Черемісіна Олександра Романівна
  43. Антонюк Катерина Леонідівна
  44. Корнілова Олександра Олегівна
  45. Сібігатулін Данило Євгенович
  46. Кравченко Катерина Віталіївна
  47. Бутовський Олександр Сергійович
  48. Король Іван Віталійович
  49. Шинкаренко Анастасія Романівна
  50. Пухирь Карина Олександрівна
  51. Нестеренко Марина Ігорівна
  52. Соловйова Карина Олександрівна
  53. Нечепурна Анна Віталіївна
  54. Музиченко Андрій Миколайович
  55. Степанцов Максим Ярославович
  56. Стрілець Анна Сергіївна
  57. Гришин Всеволод Вадимович
  58. Ніколаєнко Юрій Юрійович
  59. Іванов Микола Сергійович
  60. Гоминюк Валерія Олексіївна
  61. Шелудяков Радомир Олександрович
  62. Смірнова Єлизавета Олексіївна
  63. Маланчук Дана Андріївна
  64. Момот Сергій Вікторович
  65. Лісовський Роман Ярославович
  66. Голованова Олена Олександрівна
  67. Товстоган Станіслав Юрійович
  68. Грабенко Дмитро Володимирович
  69. Соколенко Богдана Володимирівна
  70. Пержул Олександра Святославівна
  71. Богатир Володимир Анатолійович
  72. Новохатько Богдан Олександрович
  73. Чорбу Дар"я Володимирівна
  74. Сташенко Аліна Олександрівна
  75. Кіляченко Вікторія Олександрівна
  76. Кравченко Катерина Ігорівна
  77. Синицький Денис Ігорович
  78. Соловйова Єва Андріївна
  79. Кабешев Олександр Андрійович

 Відрахувати учнів 9-х класів у складі:

 1. Алєксєєв Ілля Сергійович
2. Бабіюк Кирило Леонідович
3. Бандура Вадим Сергійович
4. Безродня Анастасія Миколаївна
5. Білоконенко Анастасія Олександрівна
6. Бондаренко Владислав Олегович
7. Брижицький Олексій Дмитрович
8. Волоткевич Роман Олександрович
9. Гаврилов Нікіта Дмитрович
10. Гребенюк Олександр Вікторович
11. Григораш Валерія Олександрівна
12. Гурин Антон Юрійович
13. Гуцало Нікіта Васильович
14. Данилюк Денис Олегович
15. Іванченко Юлія Олексіївна
16. Капустіна Анастасія Олегівна
17. Карнаух Микола Сергійович
18. Кирилов Дмитро Романович
19. Климчук Максим Олександрович
20. Коваленко Даниїл Андрійович
21. Коваль Ілля Андрійович
22. Кольцов Сергій Юрійович
23. Коренецький Максим Дмитрович
24. Корінь Владислав Олександрович
25. Корнієць Ілля Артьомович
26. Костюкова Сніжана Юріївна
27. Криворучко Олексій Віталійович
28. Кудінова Валерія Вадимівна
29. Куценко Карина Андріївна
30. Ланецький Євгеній Олександрович
31. Лихолап Софія Андріївна
32. Люлька Максим Володимирович
33. Матвієнко Сергій Олександрович
34. Момонт Вадим Андрійович
35. Моргунов Андрій Дмитрович
36. Останній Богдан Віталійович
37. Пономаренко Олена Сергіївна
38. Прєснєцов Даниїл Денисович
39. Проценко Єгор Вікторович
40. Ребдєв Ростислав Станіславович
41. Рябокінь Юлія Костянтинівна
42. Саєнко Ілона Олександрівна
43. Сімперович Олександр Сергійович
44. Скиридон Володимир Олександрович
45. Тетерова Марія Олександрівна
46. Халигов Артур Рустамович
47. Халілова Есміральда Азер кизи
48. Чекаленко Данило Сергійович
49. Черкашин Олександр Ігорович
50. Кармазіна Катерина Олександрівна
51. Скороход Любов Романівна
52. Щербина Аміна Ігорівна
53. Ячменник Катерина Сергіївна
54. Снагощенко Ірина Сергіївна
55. Карпенко Олександра Олександрівна
  

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 В.о. директора                                                            В. Гарбузенко

 

 

Списки учнів, зарахованих до 10 класу по профілях

Математичний профіль 10-А клас

  1. Андон’єва Вікторія Леонідівна
  2. Ворожко Захар Максимович
  3. Геча Богдан Олександрович
  4. Гоминюк Валерія Олексіївна
  5. Єрмаков Дмитро Анаталійович
  6. Журба Олександр Леонідович
  7. Коваленко Анастасія Віталіївна
  8. Кваша Олександра Олександрівна
  9. Москаленко Максим Геннадійович
  10. Музика Віталіна Віталіївна
  11. Норов Артем Олександрович
  12. Олексієнко Дмитро Сергійович
  13. Попович Єлизавета Андріївна
  14. Пухирь Катерина Олександрівна
  15. Романюк Владислав Миколайович
  16. Савіна Анна Володимирівна
  17. Сібігатулін Данило Євгенович
  18. Сімбаба Іван Ігорович
  19. Смиченко Анастасія Вячеславівна
  20. Смірнова Єлизавета Олексіївна
  21. Сухоруков Ігор Юрійович
  22. Хваль Юрій Віталійович
  23. Хорошайлов Олександр Олександрович
  24. Цимбалюк Максим Олегович
  25. Чумак Андрій Олександрович
  26. Шелудяков Радомир Олександрович
  27. Юрченко Микита Олександрович

 

Філологічний профіль 10-Б клас

  1. Антонюк Катерина Леонідівна
  2. Березко Дар’я Вадимівна
  3. Богатир Володимир Анатолійович
  4. Бутовський Олександр Сергійович
  5. Ветрова Валерія Анатоліївна
  6. Войтовицький Олексій Іванович
  7. Гаврилова Ксенія Олександрівна
  8. Гросул Дар’я Дмитрівна
  9. Довбня Олександр Сергійович
  10. Зайцева Анастасія Дмитрівна
  11. Занога Ярослав Олександрович
  12. Кабешев Олександр Андрійович
  13. Кіляченко Вікторія Олександрівна
  14. Корнілова Олександра Олегівна
  15. Король Іван Віталійович
  16. Кравченко Катерина Віталіївна
  17. Кравченко Катерина Ігорівна
  18. Лозинська Аліна Олегівна
  19. Лупан Катерина Олександрович
  20. Миндрул Інна Анатоліївна
  21. Нестеренко Марина Ігорівна
  22. Нечепурна Анна Вталіївна
  23. Новохатько Богдан Олександрович
  24. Соловйова Карина Олександрівна
  25. Сташенко Аліна Олександрівна
  26. Холодовська Ольга Геннадіївна
  27. Черемісіна Олександра Романівна
  28. Чернишов Максим Олегович
  29. Чорбу Дар’я Володимирівна
  30. Шинкаренко Анастасія Романівна

Технологічний профіль 10-В клас

  1. Вільховий Юрій Дмитрович
  2. Голованова Олена Олександрівна
  3. Грабенко Дмитро Володимирович
  4. Гребенюк Олександр Вікторович
  5. Гришин Всеволод Вадимович
  6. Дудник Віктор Олександрович
  7. Іванов Микола Сергійович
  8. Кравченко Дмитро Володимирович
  9. Красовський Сергій Романович
  10. Лелеко Владислав Романович
  11. Лісовський Роман Ярославович
  12. Маланчук Дана Андріївна
  13. Мінчев Артем Ігорович
  14. Міхаліцький Дмитро Сергійович
  15. Момот Сергій Вікторович
  16. Музиченко Андрій Миколайович
  17. Ніколаєнко Юрій Юрійович
  18. Пержул Олександра Святославівна
  19. Синицький Денис Ігорович
  20. Смірнова Марія Русланівна
  21. Соколенко Богдана Володимирівна
  22. Соловйова Єва Андріївна
  23. Степанцов Максим Ярославович
  24. Стрілець Анна Сергіївна
  25. Товстоган Станіслав Юрійович

Актуальне

Інтернет ресурси

Scroll to Top