Загальна інформація
150

Загальна інформація

Назва закладу:
 
Комунальний заклад
„Навчально-виховне об’єднання
„Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа 
- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 
- центр дитячої та юнацької творчості „Надія” 
Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”

Адреса: 25031, м. Кропивницький, вул. Юрія Коваленка, 9а

Телефони: 0522−55−72−40, 0522−55−75−30

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дата заснування закладу: 01 вересня 1981 р.

Директор: Приліпко Валентина Іванівна

Кількість учнів на 01.09.2017 р. - 1464

Класів - 49

Мова навчання - українська

Змінність навчання - в одну зміну

Кількість вчителів - 111 та 12 керівників гуртків

 

Навчально-виховне обєднання складається з 3 структурних підрозділів: 
 - багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа
- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 (початкова та базова середня освіта);
- центр дитячої та юнацької творчості "Надія" (позашкільна освіта).

 


Наш заклад є самим багаточисельним за кількістю учнів та педагогічних працівників в місті Кропивницький. У закладі працює 111 педагогів, серед яких: мають педагогічні звання "учитель - методист"- 11 учителів, "старший учитель" – 14 педагогів, кваліфікаційні категорії "спеціаліст вищої категорії"- 44 учителя, "спеціаліст І категорії"- 27 учителя, "спеціаліст ІІ категорії"- 16 учителів, "спеціаліст"- 15 учителів. Нагороджені  знаком «Василь Сухомлинський» – 1 учитель, знаком "Відмінник освіти України"- 22 учителя, Грамотою Міністерства освіти і науки України – 15, Почесною грамотою управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації -  42 педагога.


Вивчення інформатики починається вже в 1-му класі. А учні 10-х та 11-х класів мають змогу опанувати навчальний курс "Автомобільна справа", та по завершенню курсу здати іспити та отримати права на керування автомобілями категорій "B" та "C". В центрі дитячої та юнацької творчості діти мають змогу розкрити свої таланти та розвивати свої творчі здібності. Зразковий хореографічний ансамбль «НАДІЯ» є знаним не тільки на Кіровоградщині та Україні, а й далеко за їх межами - в Європі.


Заклад забезпечує реалізацію права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Конвенцією ООН про права дитини», Конституцією профільного навчання в старшій школі, Концепцією загальної середньої освіти, Національною доктриною розвитку освіти, Державними стандартами загальної середньої освіти, Загальними критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти та іншими нормативно-правовими актами.Основним стратегічним завданням є надання якісної освіти учням закладу та розвиток життєвих компетентностей учнів в умовах особистісно орієнтованого та діяльнісного підходів до навчання та виховання учнів. Навчально-виховне об’єднання виховує життєво компетентного учня, який здатен відповідати не тільки за себе, але й за оточуючих, бути справжнім патріотом, громадянином своєї держави.

Актуальне

Інтернет ресурси

Scroll to Top